Firma RuMe powstała w Denver, Colorado, symbolicznie z okazji Dnia Ziemi w 2008 roku,aby sprostać rosnącym potrzebom konsumentów dbających o ochronę środowiska, którzy nie chcą rezygnować ze stylu i funkcjonalności. Otoczone przez majestatyczne Góry Skaliste, pod wpływem wrażliwej na środowisko atmosfery Colorado, torby RuMe powstały dla konsumentów, którzy chętnie korzystają z produktów po przystępnych cenach, które mogą być ponownie wykorzystane.


Zespół RuMe łączy różnorodne doświadczenie w dziedzinie międzynarodowej produkcji, projektu graficznego, reklamy i zarządzania marką, celem wyprodukowania globalnych produktów przyjaznych dla środowiska, które są stylowe, jak i użyteczne zgodnie z zasadami uczciwego handlu.

Torby RuMe przeznaczone są do codziennego użytku- ponownego wykorzystania- w każdej sytuacji: możesz zabrać ją zakupy, na siłownię, piknik, jako torba na plażę, może służyć jako wielokrotnego użytku opakowanie na prezent i wiele wiele innych możliwości.

Wygodne rączki są tak dobrane aby pasowały na każde ramię- kobiety, mężczyzny- nawet podczas noszenia obszernych płaszczy zimowych.

Torby RuMe są projektowane i pakowane według filozofii "no waste" czyli bez odpadów- nie ma zbędnych etui czy opakowań.